ارمغان سمت خدا(8)

گفتاری از استاد عالی:

فلسفه وجودی شیطان این بود که برای رشد استعداد های انسان، جلوی او یک دو راهی درست کند؛ یک دو راهی خیر و شر که یک راهش انبیا و اولیا باشد و یک راهش شیطان. دو راهی خوب و بد، یک دوراهی حق و باطل، یک دوراهی خیر و شر، بندگی خدا، یا بندگی شیطان که انسان باید بر سر این دو راهی راه خودش را انتخاب کند. خودش با اختیار خودش راه سعادت و بندگی حق را انتخاب کند تا رشد کند.


[ شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۵۴ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

ویدئو کلیپ "چگونه گناه نکنیم؟"(3)

[ شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۵۲ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

بسته نواهنگ ویژه عید سعید فطر

عید فطر

جهت دریافت فایل صوتی بر روی نمایه دانلود کلیک کنید.
حجم: 1.5 مگابایت

[ جمعه, ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۵:۱۳ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

مجموعه کلیپ "چگونه گناه نکنیم؟ "(2)

جهت دریافت کلیپ بر روی نمایه دانلود کلیک کنید.

[ جمعه, ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۴:۲۵ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

تلفظ صحیح حروف نماز

با توجه به مطلبی که حاج آقا قرائتی در "ارمغان سمت خدا(6)" در خصوص رعایت تلفظ صحیح کلمات و حروف در قرائت نماز فرمودند بر آن شدیم تا نحوه صحیح ادای حروف عربی را در قالب یک کلیپ جذاب و دیدنی به نمایش بگذاریم .

جهت دریافت کلیپ بر روی نمایه دانلود کلیک کنید

[ جمعه, ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۴۸ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

ارمغان سمت خدا(7)

گفتاری از استاد پناهیان:

اگر کسی تربیت را نپذیرفت، قبل از آنکه فرد را متهم کنیم باید توجه کنیم شاید روش مان در تربیت درست نبوده است، شاید اهداف تربیتمان را باید متهم کنیم. شاید اول باید مربی را متهم کنیم که با انگیزه های قشنگ جلو نیامده است. این بخاطر طرفداری از آدمهایی که تربیت را نمی پذیرند نیست، این بخاطر طرفداری کردن از فطرت است. فطرت انسان ربایش دارد. اگر آن حرف را نگرفت، شاید بجا نبوده است. شاید قشنگ گفته نشده و یا از راهش وارد نشده ایم.

[ جمعه, ۲۶ تیر ۱۳۹۴، ۰۳:۳۹ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

مجموعه کلیپ "چگونه گناه نکنیم؟"(1)

جهت دریافت کلیپ بر روی نمایه دانلود کلیک کنید


حجم: 15.7 مگابایت
[ پنجشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۲۴ ق.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

ارمغان سمت خدا (6)

گفتاری از استاد قرائتی:

همه ی شما نمازهایتان را چک کنید، زیرا تلفظ اشتباه معانی را عوض می کند. در قوانین نظامی برای احراز احترام دست باید در جای خاصی قرار بگیرد اما اگر پایین تر یا بالاتر باشد بی احترامیست. شما در میهمانی هم برای غذا اندازه ای مشخص می کنید و حتی برنامه ریزی می کنبد که چقدر نمک یا زعفران در آن بریزید. همه ی چیزها و کارها فرمول دارد. اصل نماز هفده کلمه است و راحت است. تلاش کنید قرائت نمازهیتان را درست کنید.

[ چهارشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۱ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۱نظر ]

چگونه خود را از دام هوی و هوس نجات داد و راه پاکان را پیمود؟

برای رسیدن به این مقصود باید راه دامنه دار و سختی را پیمود و از گردنه‏های پرپیچ و خم گذر کرد. این راه، عبارت است از "تزکیه و تهذیب نفس و خودسازی".

اگر این راه، آگاهانه، عاشقانه و با جدیت پیموده شود، نتایج و آثار درخشانی به دست خواهد آمد که از جمله آنها، رفع حجاب اکبر (علم ودانش ظاهر) و انس و علاقه به محبوب و معشوق واقعی و ارتباط با نماز و نیایش و... است.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۰۵:۲۸ ب.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]

ارمغان سمت خدا (5)

گفتاری از استاد عالی:

همان طور که بهشت آخرت با سعی و تلاش و اعمال ما و در نتیجه یک رشد و بلوغ و صلاحیت واقعی به دست می آید و بدون آن اصلاً تحمل بهشت و لذت های آن به وجود نمی آید، بهشت مهدوی نیز محصول سعی و تلاش و صلاحیت های ماست که تناسب و تحمل عدالت مهدوی را داشته باشیم؛ چون همه تحمل عدالت را ندارند.

[ چهارشنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۱۰ ق.ظ ] [ علیرضا احمدی ]
[ ۰نظر ]